» Regulamin

Kontakt

 • RS Classic - samochody z klasą
  ul. Wirowska 1
  62-052 Komorniki
  BDO 000473162
  NIP: 6651426772
 • E-mail:info@rsclassic.pl
 • Telefon+48 601 944539

Regulamin

REGULAMIN STRONY RSCLASSIC.PL

§ 1
Postanowienia ogólne
Właścicielem i operatorem strony www.rsclassic.pl jest PRO Wojciech Puchalski z siedzibą ul. Polna 95, 62-052 Komorniki, NIP: 665-142-67-72, BDO: 000473162.
Strona jest przeznaczona do prezentacji oferty operatora i przekazania informacji o nowościach i promocjach. Strona nie jest sklepem internetowym.
Odwiedzający stronę zobowiązany jest do korzystania z niej w sposób zgodny z tym Regulaminem oraz obowiązującym prawem.
 
§ 2
Treść strony
Właściciel strony odpowiada jedynie za treści własne na niej zamieszczone oraz dokłada wszelkich starań by były one na bieżąco aktualizowane i zgodne ze stanem faktycznym. Nie może jednak dać gwarancji prawidłowości treści zamieszczonych na stronie, ich aktualności, kompletności i stałego do nich dostępu.
Właściciel strony udziela wiążących informacji, porad, zaleceń lub wyjaśnień wyłącznie w ramach komunikacji indywidualnej jednocześnie zastrzega sobie prawo do zmiany oferty internetowej, jej uzupełniania, skracania lub całkowitego wycofania. Nie gwarantuje również, że treści oferty internetowej są odpowiednie dla użytkownika i jego celów.
Na stronie mogą być umieszczone linki do adresów internetowych podmiotów trzecich, na których treść właściciel nie ma żadnego wpływu. Za treści znajdujące się pod linkowanymi adresami odpowiada wyłącznie ich operator.
Właściciel zwraca się z prośbą o bezzwłoczne jego powiadomienie, jeśli odwiedzający, korzystając z linków umieszczonych na stronie, trafi pod adresy, których treści wydają się użytkownikowi wątpliwe. Usunięcie tego rodzaju linków nastąpi bezzwłocznie po uzyskaniu informacji o naruszeniu prawa przez treści adresów linkowanych. Oświadczenie to obowiązuje dla wszystkich linków znajdujących się na stronie właściciela.
Zawartość strony chroniona jest prawem autorskim. Prawo do wszystkich materiałów zamieszczonych na stronie zastrzeżone są na rzecz właściciela bądź jego partnerów handlowych lub klientów.
Żadna część strony nie może być powielana lub rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie bez zgody właściciela, chyba że regulamin stanowi inaczej.

§ 3
Obszar obowiązywania oferty
Oferta internetowa została sporządzona na podstawie polskiego prawa i jest skierowana na obszar Polski.
Właściciel nie ponosi żadnej odpowiedzialności za to, czy oferta internetowa jest odpowiednia dla użytkowników z innych państw, ma tam zastosowanie i jest prawnie dopuszczalna.
 
§ 4
Postanowienia końcowe
Właściciel dokłada wszelkich starań by strona funkcjonowała prawidłowo nie daje jednak gwarancji, że strona zawsze działać będzie bez awarii i przerw.
W przypadku zastrzeżeń co do działania strony, odwiedzający może zgłosić je właścicielowi mailowo na adres info@rsclassic.pl.
Właściciel zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu w dowolnym momencie. Aktualna wersja regulaminu jest każdorazowo publikowana na stronie.
Przejdź do strony głównej
Ⓒ RS Classic 2018