» O nas

Kontakt

 • RS Classic - samochody z klasą
  ul. Wirowska 1
  62-052 Komorniki
  BDO 000473162
  NIP: 6651426772
 • E-mail:info@rsclassic.pl
 • Telefon+48 601 944539

O nas

 
Jesteśmy pasjonatami motoryzacji. Mamy benzynę we krwi. Kochamy ciekawe auta. Sami od lat nimi jeździmy, naprawiamy je i dopieszczamy. Czynnie uprawiamy sporty motorowe. Cały czas się uczymy i rozwijamy. Jednym z kierunków rozwijania tej pasji jest RS Classic.

Importujemy samochody z krajów europejskich i Japonii starannie dobierając modele i zwracając szczególną uwagę na ich stan, historię i potencjał stania się czymś więcej niż tylko środkiem transportu z punktu A do punktu B. Szukamy aut, które mają potencjał stać się oczkiem w głowie swoich właścicieli. Obiektami ich troski, dumy i spełnienia motoryzacyjnych marzeń. Nasze samochody muszą po prostu mieć "to coś"!

Pieczołowicie przygotowujemy sprowadzone auta do sprzedaży. Dokonujemy niezbędnych przeglądów i napraw. Wykonujemy kompleksowe sprzwdzenie wszystkich podzespołów. Chcemy by każdy nowy właściciel mógł od pierwszych kilometrów cieszyć się swoim nowym nabytkiem bez myślenia o rzeczach, które jeszcze musi z nim zrobić.

Wsłuchujemy się w oczekiwania i życzenia naszych klientów i staramy się im sprostać znajdując to wymarzone i jedyne auto. Proponujemy, doradzamy, pokazujemy. Pomagamy formułować motoryzacyjne marzenia i je spełniać.

Zapraszamy do kontaktu i rozmowy.


RS Classic - samochody z klasą
 

                        
Przejdź do strony głównej
Ⓒ RS Classic 2018